Przejdź do treści strony
Czcionka
Kontrast

Spotkajmy się w gminie

28 lutego 2024

Już 06.03.2024r. w godzinach od 10.00 do 12.00 zapraszamy do odwiedzenia  naszego stoiska w Gminnym Centrum Kultury w Krzemieniewie. W trakcie wydarzenia przybliżymy ofertę Punktu Rozwoju Kariery oraz usługi Powiatowego Urzędu Pracy w Lesznie. 

Osoby młode będą mogły uzyskać informacje, gdzie i jak skorzystać ze wsparcia w planowaniu swojej kariery. Dowiedzą się, jakie możliwości niesie zgłoszenie się do udziału w projekcie pilotażowym pn. „Innowacyjność – rozwój – kompetencje/ Punkt doradztwa dla młodzieży”. Zapoznają się także z szeroką ofertą niekonwencjonalnych metod wspierających podejmowanie lub powrót do aktywności zawodowej.   

Przedsiębiorcy będą mogli poznać korzyści wynikające ze współpracy z urzędem. Uzyskają informacje na temat form aktywizacji zawodowej, obniżających koszty zatrudnienia. W szczególności promowane będą innowacyjne instrumenty, wspierające tworzenie miejsc pracy dla osób młodych.

Wydarzenie „Spotkajmy się w gminie” ma charakter cykliczny. Już wkrótce odwiedzimy kolejne gminy w powiecie leszczyńskim. Serdecznie zapraszamy!

Galeria wpisu

mapa kobiety tekst Powiększ zdjęcie:

Ostatnie wpisy

Projekt pilotażowy pn. „Innowacyjność – rozwój – kompetencje/ Punkt doradztwa dla młodzieży” realizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie ze środków rezerwy Funduszu Pracy w ramach naboru na realizację projektów pilotażowych pn. „Czas na młodych – punkty doradztwa dla młodzieży.”

Wartość dofinansowania 1 171 182 zł
Całkowita wartość 1 171 182 zł

Regulamin dotyczący realizacji projektu pilotażowego znajduje się TUTAJ

Zobacz dokument informacyjny Ikona Strzałki Hiperłącza