Przejdź do treści strony
Czcionka
Kontrast

Spotkajmy się w gminie

10 listopada 2023

Zapraszamy do odwiedzenia  naszego stoiska. W trakcie wydarzenia przybliżymy ofertę Punktu Rozwoju Kariery oraz usługi Powiatowego Urzędu Pracy w Lesznie.  

Osoby młode będą mogły uzyskać informacje, gdzie i jak skorzystać ze wsparcia w planowaniu swojej kariery. Dowiedzą się, jakie możliwości niesie zgłoszenie się do udziału w projekcie pilotażowym pn. „Innowacyjność – rozwój – kompetencje/ Punkt doradztwa dla młodzieży”. Zapoznają się także z szeroką ofertą niekonwencjonalnych metod wspierających podejmowanie lub powrót do aktywności zawodowej.   

Przedsiębiorcy będą mogli poznać korzyści wynikające ze współpracy z urzędem. Uzyskają informacje na temat form aktywizacji zawodowej, obniżających koszty zatrudnienia. W szczególności promowane będą innowacyjne instrumenty, wspierające tworzenie miejsc pracy dla osób młodych.

Wydarzenie „Spotkajmy się w gminie” będzie miało charakter cykliczny. Już wkrótce odwiedzimy kolejne gminy w powiecie leszczyńskim. Serdecznie zapraszamy!

Włoszakowice – Gminny Ośrodek Kultury- 22.11.2023r. godz. od 10:00 do 13:00

Lipno- Gminny Ośrodek Kultury – 29.11.2023r. godz. od 10:00 do 13:00

Wijewo – Urząd Gminy Wijewo – 06.12.2023r. godz. od 10:00 do 13:00

Galeria wpisu

kobieta i mężczyzna w biurze podają sobie ręce Powiększ zdjęcie:

Ostatnie wpisy

Projekt pilotażowy pn. „Innowacyjność – rozwój – kompetencje/ Punkt doradztwa dla młodzieży” realizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie ze środków rezerwy Funduszu Pracy w ramach naboru na realizację projektów pilotażowych pn. „Czas na młodych – punkty doradztwa dla młodzieży.”

Wartość dofinansowania 1 171 182 zł
Całkowita wartość 1 171 182 zł

Regulamin dotyczący realizacji projektu pilotażowego znajduje się TUTAJ

Zobacz dokument informacyjny Ikona Strzałki Hiperłącza