Przejdź do treści strony
Czcionka
Kontrast

Listopad w Punkcie Rozwoju Kariery

06 listopada 2023

W listopadzie w Punkcie Rozwoju Kariery skupiamy się na edukacji, dlatego zaplanowaliśmy spotkania z uczniami, podczas których będziemy informować o tym jak możemy ich wesprzeć w budowaniu kariery zawodowej. Oprócz tego nasze social media wypełnią konkretne wskazówki, które przydadzą się, jeśli jesteś w procesie rekrutacji.

  • 16.11.2023- gościmy na tygodniu przedsiębiorczości w Zespole Szkół Ekonomicznych w Lesznie, gdzie zaprosimy młodzież na warsztaty: „Poznaj swoje POWER SKILLS i odnieś sukces w rekrutacji”.
  • 21 i 23.11.2023- organizujemy spotkania dla ostatnich klas Zespołu Szkół Technicznych w Lesznie, na których uczniowie poznają strukturę lokalnego rynku pracy i zasady poruszania się po nim, nauczą się jak skutecznie docierać do najbardziej intratnych ofert pracy i jak nawiązać relację z przyszłym pracodawcą.
  • 22-23.11.2023- odbędzie się porada grupowa: „Kompetencje cyfrowe- kompetencje jutra”.
  • 24.11.2023- warsztaty edukacyjno-motywacyjne z psychologiem.

Mamy nadzieję, że spotkania z naszymi doradcami pomogą Wam poznać potencjał lokalnego rynku pracy i umożliwią lepsze zaplanowanie ścieżki rozwoju zawodowego na drodze do osiągnięcia sukcesu.

Galeria wpisu

panie z punktu rozwoju kariery rozmawiają z młodymi osobami Powiększ zdjęcie:

Ostatnie wpisy

Projekt pilotażowy pn. „Innowacyjność – rozwój – kompetencje/ Punkt doradztwa dla młodzieży” realizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie ze środków rezerwy Funduszu Pracy w ramach naboru na realizację projektów pilotażowych pn. „Czas na młodych – punkty doradztwa dla młodzieży.”

Wartość dofinansowania 1 171 182 zł
Całkowita wartość 1 171 182 zł

Regulamin dotyczący realizacji projektu pilotażowego znajduje się TUTAJ

Zobacz dokument informacyjny Ikona Strzałki Hiperłącza