Przejdź do treści strony
Czcionka
Kontrast

Drzwi Otwarte Powiatowego Urzędu Pracy w Lesznie

18 października 2023

termin: 24.10.2023r. w godz. 08.00 do 17.00

miejsce: ul. Śniadeckich 5 w Lesznie

W trakcie Drzwi Otwartych uczestnicy będą mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji z doradcami klienta, w szczególności na temat sposobów uzyskiwania oraz podnoszenia kwalifikacji i umiejętności zawodowych. Przedstawiona zostanie zarówno oferta szkoleń i staży dla osób bezrobotnych, jak też możliwość dokształcania kadry pracowniczej przy współfinansowaniu ze środków KFS. Przedsiębiorcy będą mogli zasięgnąć także informacji w zakresie innych form wsparcia oferowanych przez urząd, które mają na celu tworzenie miejsc pracy.

Dodatkowo podczas Drzwi otwartych urząd zaprezentuje ofertę Punktu Rozwoju Kariery – miejsca, w którym:

– osoby młode do 30 roku życia otrzymają kompleksową pomoc doradcy zawodowego w określeniu swojej ścieżki edukacyjno-zawodowej oraz profesjonalne wsparcie w innych obszarach życia.

– przedsiębiorcy zdobędą możliwość pozyskania odpowiednio przygotowanych kandydatów do pracy. Szczególne znaczenie będzie miało tu wdrożenie innowacyjnych form wsparcia, kształtujących pożądane kwalifikacje zawodowe i pozwalających na zdobycie doświadczenia zawodowego.  

Galeria wpisu

Zdjęcie otwartych drzwi otoczonych plakatami Powiatowego Urzędu Pracy oraz Punktu Rozwoju Kariery Powiększ zdjęcie:

Ostatnie wpisy

Projekt pilotażowy pn. „Innowacyjność – rozwój – kompetencje/ Punkt doradztwa dla młodzieży” realizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie ze środków rezerwy Funduszu Pracy w ramach naboru na realizację projektów pilotażowych pn. „Czas na młodych – punkty doradztwa dla młodzieży.”

Wartość dofinansowania 1 171 182 zł
Całkowita wartość 1 171 182 zł

Regulamin dotyczący realizacji projektu pilotażowego znajduje się TUTAJ

Zobacz dokument informacyjny Ikona Strzałki Hiperłącza