Przejdź do treści strony
Czcionka
Kontrast

Dni Pracodawców 2023 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lesznie

23 października 2023

W dniach 23 – 27 października 2023 r. polskie powiatowe i wojewódzkie urzędy pracy obchodzą Dni Pracodawców. W tych dniach urzędy pracy przygotowały dla Państwa 455 wydarzeń o różnorodnej tematyce, skierowanych do pracodawców, osób poszukujących pracy, osób młodych wchodzących na rynek pracy i wszystkich, którzy pragną podwyższyć swoje kompetencje i kwalifikacje.
Szczegółowy harmonogram dostępny jest na stroniehttps://epsz.praca.gov.pl/dni-pracodawcow-2023

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie również włącza się w organizację wydarzeń w ramach Dni Pracodawców 2023. W tym roku serdecznie zapraszamy na konsultacje on-line dla pracodawców- „Siła kompetencji – wsparcie w rozwoju umiejętności zawodowych”, które odbędą się 26.10.2023r. w godz. 12.00-12.30.

Wydarzenie ma na celu wskazanie pracodawcom możliwości pozyskiwania pracowników o pożądanych na rynku umiejętnościach zawodowych oraz racjonalnego inwestowania w rozwój kadr, w tym przy wsparciu PUP w Lesznie.
Konsultacje on-line dla przedsiębiorców odbędą się na platformie ClickMeeting. W ich trakcie doradcy klienta przekażą  informacje  na temat oferty urzędu skierowanej do pracodawców, w zakresie usług i instrumentów rynku pracy. W szczególności promowane będą te formy, które umożliwiają zdobywanie i rozwijanie umiejętności zawodowych, t.j.:

  • szkolenia,
  • staże,
  • KFS,
  • innowacyjne formy aktywizacji osób młodych.

Na wydarzenie obowiązują zapisy: https://puplesznoweb.clickmeeting.com/-sila-kompetencji-wsparcie-w-rozwoju-umiejetnosci-zawodowych-konsultacje-on-line-dla-pracodawcow/register

Ostatnie wpisy

Projekt pilotażowy pn. „Innowacyjność – rozwój – kompetencje/ Punkt doradztwa dla młodzieży” realizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie ze środków rezerwy Funduszu Pracy w ramach naboru na realizację projektów pilotażowych pn. „Czas na młodych – punkty doradztwa dla młodzieży.”

Wartość dofinansowania 1 171 182 zł
Całkowita wartość 1 171 182 zł

Regulamin dotyczący realizacji projektu pilotażowego znajduje się TUTAJ

Zobacz dokument informacyjny Ikona Strzałki Hiperłącza